בקתת דובדבן לבן

הבקתות המבודדות נמצאות בשטח מטעי הדובדבן של המשפחה, מחוץ לישוב נמרוד. הבקתות נבנו על "קוליסים" שנחרצו בהתמדה בתוך השטח החקלאי, שהפכו את הטרסה לכמעט כביש ראשי במורד ההר. מאז שהוקמו, פסקה לחלוטין תנועת הרכבים בציר זה, והצמחיה לאט לאט מחדשת את פניה.

הבקתה המבודדת – דובדבן לבן, נמצאת, לא הרחק מבקתת דובדבן אדום על קצה הטרסה במטעי הדובדבן של המשפחה. המטעים, נמצאים כ 200 מטר מחוץ לישוב נמרוד, ויש להגיע אליהם בדרך עפר. בימי שלג כבדים מומלץ להגיע ברכב ארבע על ארבע, ובמידה וסערה פוקדת את אזורינו, יש ללכת דרך זו ברגל. בכל שאר ימות השנה הדרך עבירה לכל סוגי הרכב. הבקתה עצמה מחולקת לחלל מרכזי בו יש פינת ישבה מרווחת, אח עצים, ג'קוזי זוגי עם חלון גדול לנוף. פינת השינה נמצאת בגלריה קטנה, הצופה לנוף המרהיב של ברכת רם. בתקופה בה מבשילים פירות עצי הדובדבן, ניתן לקטוף מהעצים שסביב לה, לאכול מהפרי האורגני ישר מהעץ.

בקתת דובדבן אדום

הבקתה המבודדת – דובדבן אדום, נמצאת, לא הרחק מבקתת דובדבן אדום על קצה הטרסה במטעי הדובדבן של המשפחה. הבקתה עצמה מעוצבת כחלל גדול, בו יש חדר שינה גדול, ג'קוזי פונה לנוף, מטבחון, אח עצים ופינת ישיבה קטנה. בחוץ, מבואת זכוכית הפונה לבירכת רם. בתקופה בה מבשילים פירות עצי הדובדבן, ניתן לקטוף מהעצים שסביב לה, לאכול מהפרי האורגני ישר מהעץPicture Picture